Dynów Inicjatywy oddolne

Inicjatywy oddolne

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy drugi rok realizacji projektu „BLISKO biblioteki, daleko od nudy!” w ramach Konkursu Kierunku Interwencji 4.1. „BLISKO – BIBLIOTEKA │ LOKALNOŚĆ │ INICJATYWY │ SPOŁECZNOŚĆ │ KOOPERACJA │ ODDOLNOŚĆ”  Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Dynowa do wzięcia udziału w Konkursie na inicjatywy oddolne, czyli działania promujące czytelnictwo, aktywizujące i integrujące wokół biblioteki społeczność lokalną.  W konkursie będzie można zorganizować m. in. warsztaty, spotkania, przedstawienia, zakupić materiały plastyczne potrzebne do ich realizacji, prowadzić promocję planowanych wydarzeń, nie będzie natomiast możliwości zakupu środków trwałych np. sprzętu, wyposażenia itp. Szczegóły w Regulaminie i załącznikach dostępnych na naszej stronie. Zapraszamy na spotkanie informacyjne 15 marca 2024r. o godz. 15.00-17.00 do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dynowie.