1

ZE ŚNIEGIEM CZY BEZ W BIBLIOTECE ZABAWA JEST THE BEST!

Tegoroczne ferie w województwie podkarpackim szybko się zaczęły i w okamgnieniu skończyły, tak że nawet śnieg nie zdążył spaść. Nie było warunków do tradycyjnego spędzenia ferii na sankach i nartach, dlatego też Miejska Biblioteka Publiczna w Dynowie postanowiła przygotować cztery dni zajęć dla dzieci i młodzieży. Z oferty warsztatów, których tematem było rękodzieło, teatr i dokarmianie ptaków zimą, skorzystało ponad 40 uczestników, w dużej mierze czytelników i sympatyków dynowskiej biblioteki.

Pani Ewa Czyżowska (Pracownia Rękodzielnicza „Wiklinowe Cuda”),  Małgorzata Kopczak (Nadleśnictwo Dynów) oraz panie bibliotekarki pomogły znaleźć pomysł na aktywne zagospodarowanie czasu i znalezienie pomysłu, na chłodne ale bezśnieżne dni ferii. Niezastąpiony okazał się niedawno otwarty w bibliotece dział dla dzieci oraz nowości książkowe, które były chętnie przeglądane w przerwach zajęć.

We współpracy siła toteż za owocną współpracę  serdecznie dziękujemy Panu Nadleśniczemu Krzysztofowi Strzyżowi, który wspiera działania biblioteki. Jesteśmy wdzięczne pani Ewie Czyżowskiej  za pomysłowość i ciekawie poprowadzone zajęcia. Pani Renacie Pyś, Dyrektor Przedszkola Miejskiego w Dynowie dziękujemy za użyczenie sali by wspólnie z przedszkolami obejrzeć przedstawienie pt. „Piraci i skarb pustyni” zamówione przez bibliotekę.    Jak przednia i dobra to była zabawa świadczy poniższa fotorelacja wykonana przez Daniela Gąseckiego i Jana Hadama.

24.01.2023r. Dzień pierwszy

« z 5 »

25.01.2023r. Dzień drugi

« z 2 »

26.01.2023r. Dzień trzeci

« z 4 »

27.01.2023r. Dzień czwarty

« z 2 »

Możliwość komentowania została wyłączona.